Дженніфер Лопес укотре за 7 тижнів з'явилася на публіці без Аффлека - інсайдер розказав, що відбувається

17 мая 2024

Зіркове подружжя Дженніфер Лопес та Бен Аффлек, які ще рік тому були в очах фанатів ідеальною парою, здається, проходять кризу у стосунках.

Принаймні, на тлі чуток про роздільне проживання та кризу через гроші, Лопес вкотре була зазнімкована у Лос-Анджелесі сама без чоловіка.

Як пише The Daily Mail, востаннє Джей Ло з’являлася у компанії благовірного на людях понад 7 тижнів тому під час прогулянки у Нью-Йорку. Цього разу співачку підловили в оточенні її команди.

"Це вже очевидно – все скінчено. Вони рухаються до розлучення. І цього разу це не його провина", – цитує видання інсайдера з близького оточення пари.

Джерело також додало, що Аффлек вже виїхав з їхнього розкішного будинку у Лос-Анджелесі вартістю 60 мільйонів.

Як відомо, інсайдери раніше повідомляли, що у пари в шлюбі є відразу кілька проблем. Мовляв, Дженніфер відірвана від реальності та постійно потребує уваги з боку чоловіка.

Також не останньою є фінансова складова їхніх відносин. Адже зірка начебто витрачає занадто багато грошей.

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Представлений гігантський смартфон TCL 60 Ultra NxtPaper з 7,2-дюймовим екраном і пригнічуюче маленькою батареєю 21 августа 2025

Представлений гігантський смартфон TCL 60 Ultra NxtPaper з 7,2-дюймовим екраном і пригнічуюче маленькою батареєю

Ердоган і Путін обговорили війну в Україні 21 августа 2025

Володимир Путін поділився з Реджепом Таїпом Ердоганом своїми оцінками щодо саміту з президентом США Дональдом Трампом на Алясці.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше