25 ноября 2024
Українська співачка Руслана несподівано з'явилася у бельгійській версії популярного телевізійного шоу "Маска" (The Masked Singer). Виконавиця, яка ховалася за образом "Рибки", протрималась у 10 з 12 випусках, дійшовши майже до фіналу.
Як зізналася артистка на своїй Instagram-сторінці, протягом року вона постійго їздила до Брюсселя, але справжню причину відряджень знали лише декілька людей з команди. "Ця історія тривала більше року. Від першої зустрічі з продюсерською командою у форматі відеодзвінка до моменту, як я вчора в ефірі показала своє обличчя без маски, пройшов рік і майже два місяці", – написала зірка.
Тоді Руслана ще не знала, який на неї чекає образ. У результаті продюсери шоу вигадали персонажа Zeeduivel – це рок-зірка з великими очима та яскравою усмішкою. "Але водночас у неї міцні і гострі зуби, що демонструє її сильний характер і незламність. Цей образ повністю відповідає образу не лише мене, а й всіх українців і України", – йдеться у дописі.
Під час участі у проєкті українка прагнула донести важливі для нації меседжі, навіть попри те, що не могла говорити, а тільки співати. Зокрема, одна з виконаних Русланою пісень під назвою "Please Forgive Me" була присвячена полеглому Герою України Дмитру "Да Вінчі" Коцюбайлу. Знаковим стало те, що випуск, де пролунала композиція, вийшла на екрани саме в день народження воїна – 1 листопада. Це сталося внаслідок дивовижного збігу, адже ефіри транслювалися у передзаписі і на момент зйомки шоу команда не знала, коли саме "Маска" вийде на телеекрани.
Раніше OBOZ.UA писав про те, як 87-річна Ада Роговцева після госпіталізації звернулася до українців: не несіть мені квіти – краще донатьте!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЄС планує заборонити російський газ до 2027 року - ЗМІ 6 мая 2025
Для подальшого зниження залежності Єврокомісія в червні планує запропонувати заборону на укладення нових контрактів з РФ, включно з короткостроковими (spot) угодами.
Жакет, боді та Cartier: наречена Роналду вигуляла пікантний лук у нічному Нью-Йорку 6 мая 2025
Наречена капітана саудівського клубу "Ан-Наср" і збірної Португалії з футболу Кріштіану Роналду, модель Джорджина Родрігес захопила своїм виглядом на вулицях Нью-Йорку.
Різатдінова прокоментувала розставання з Онищенком і що скаже сину, коли той спитає про батька 6 мая 2025
Гімнастка Ганна Різатдінова зізналася, що стосунки з бізнесменом-утікачем Олександром Онищенком були першим взаємним коханням у її житті і саме з ним вона вперше мала інтим.