Сі Цзіньпін за два дні зустрінеться з Путіним

14 сентября 2022

Глава Китаю Сі Цзіньпін під час першого закордонного візиту з початку пандемії зустрінеться з російським президентом Володимиром Путіним. Це відбудеться на саміті в Узбекистані, повідомляє Reuters.

Зазначається, що зустріч відбудеться у рамках саміту Шанхайської організації співробітництва, що триватиме 15-16 вересня у Самарканді, Узбекистан.

Востаннє Сі Цзіньпін зустрічався з Путіним у лютому лише за кілька тижнів до того, як російський президент наказав про вторгнення в Україну. На тій зустрічі під час відкриття Олімпійських зимових ігор Сі Цзіньпін та Путін оголосили про "безмежне партнерство".

Наголошується, що Китай утримується від засудження агресії Росії проти України та від того, щоб назвати її вторгненням.

Раніше повідомлялося, що Сі Цзіньпін вперше за три роки залишить Китай.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Серед німців побільшало тих, хто вважає США загрозою миру у світі 11 февраля 2026

Америка потрапила до переліку країн, які на думку німців становлять найбільшу небезпеку для миру у світі.

Снігопади в Японії забрали життя майже 50 людей 11 февраля 2026

Багато нещасних випадків сталися через те, що на людей із дахів будинків падали кучугури снігу.

Росію сколихнули землетруси 11 февраля 2026

Після відбою ракетної небезпеки у Краснодарському краї стався землетрус. А за кілька годин естафету підхопив Сахалін.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

AGRO MIX ELASRI and SCEPA SARL 0.4
AGRO MIX ELASRI and SCEPA SARL

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше