10 марта 2025
Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський відповів на заяву Ілона Маска щодо можливості відключення Starlink для української армії, зазначивши, що доступ для українських підрозділів оплачує Польща. Про це він повідомив на платформі X у неділю, 9 березня.
"Starlink для України оплачує Міністерство цифровізації Польщі вартістю близько $50 млн на рік. Якщо SpaceX виявиться ненадійним постачальником, ми будемо змушені шукати інших постачальників", - наголосив Сікорський.
Раніше американський розробник і підприємець Ілон Маска заявив, що Starlink є ключовим фактором для української армії і без нього "лінія фронту б завалилася".
Бізнесмен стверджує, що "буквально викликав Путіна до фізичного бою один на один з Україною", але тепер втомився від "бійні".
Нагадаємо, президент США Дональд Трамп провів засідання міністрів, на якому заявив, що Ілон Маск як керівник Департаменту ефективності уряду уповноважений давати рекомендації департаментам, але не приймати одноосібні рішення щодо кадрових питань і політики.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Какие ошибки чаще всего допускают при поиске жилья в Киеве 27 июля 2026
Основные ошибки при аренде жилья в Киеве: предоплата до осмотра, отказ от проверки документов и договора, неудобная локация и скрытые дефекты
Експерт називає 4 способи зменшити ризик раку і хвороб серця 27 июля 2026
Відомий експерт в області довголіття, доктор Сінклер, розповідає про способи продовження життя за рахунок зменшення…
Наречена була схожа на ляльку-примару: голлівудська зірка Емма Робертс вийшла заміж у химерній сукні, яку шили тисячу годин. Фото Спеціально для неї створили новий колір Шоу Oboz