29 апреля 2026
Дизайнерка і засновниця бренду The Coat Катя Сільченко вирішила проекспериментувати і один вечір побути зовсім іншою людиною.
28-го квітня на прем'єру фільму "Диявол носить Prada 2" вона перевтілилася у головну героїню стрічки - Міранду Прістлі, яку грає Меріл Стріп.
Для образу дизайнерці вдягнули перуку - коротку стрижку як у Міранди. Сама Катя обрала яскравий червоний костюм власного бренду, чорні окуляри та чорну накидку в стилі персонажки фільму.

Впізнали Катю?
За словами дизайнерки, вона відчула себе іншою людиною. А ще - з такою зачіскою їй здалося, що в неї зовсім інше обличчя та ніби вона схудла на кілька кілограмів.

Чим не Міранда Прістлі?
"Так цікаво. Експериментуйте", - звернулася до підписників Сільченко.

Катя епатувала прем'єру своїм перевтіленням
До речі, за день до цього Vogue влаштовував показ цього ж фільму, і дзюдоїстка Дар'я Білодід красувалася у червоній сукні та чорних аксесуарах.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
В Ярославській області пройшов "нафтовий дощ" 15 июня 2026
Очевидці заявляють про "нафтовий дощ" у Рибінську після удару українських безпілотників по комбінату Темп Росрезерву, який використовується для зберігання пального.
MORANDI дебютував у ЦУМі: розглядаємо лляну сезонну колекцію 14 июня 2026
MORANDI дебютував у ЦУМі: розглядаємо лляну сезонну колекцію
Добавки у хлібі, які збільшують його калорійність 14 июня 2026
Хліб калорійний не лише сам по собі, але й своїми добавками.