Сіярто збрехав про кількість біженців з України в Угорщині

30 ноября 2023

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто відверто збрехав про кількість українських біженців, які зараз знаходяться у його країні. Про це свідчить його інтерв’ю американському телеканалу CNBC, оприлюднене у середу, 29 листопада.

За словами Сіярто, Угорщина підтримує Україну і начебто проводить "найбільшу гуманітарну операцію в історії".

"Ми прийняли понад 1 млн біженців з України. Ми добре піклуємося про них. Вони мають рівний з угорцями доступ до освіти, закладів охорони здоров’я. Ми стимулюємо роботодавців брати їх на роботу", – сказав Сіярто.

Зазначимо, що за даними Євростату станом на 10 листопада в Угорщині знаходилося 33060 українських біженців. Тобто Петер Сіярто "збільшив" їхню кількість у 30 разів.

Також угорський міністр в черговий раз запевнив, що його країна ніколи не буде постачати зброю Україні.

"Ми віримо, що замість зброї в цей регіон має бути принесений мир. І чим більше буде доставлено зброї, тим довше триватиме війна. Зараз, чим довше триватиме війна, тим більше людей гине", – сказав він.

Як відомо, Угорщина займає відверто проросійську позицію і неодноразово своїми діями шкодила Україні. Прем'єр-міністр Віктор Орбан погрожував заблокувати всю допомогу Євросоюзу для України, а також подальший рух нашої країни до блоку, якщо лідери ЄС не погодяться переглянути всю свою стратегію підтримки Києва.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Росії виявили 500 кг кокаїну у мороженій рибі 2 июля 2026

Наркотики були сховані в морожених тушах тунця, які прибули з Еквадору.

Власникам iPhone запропонували незвичайний гаджет для ідеальних селфі 2 июля 2026

Власникам iPhone запропонували незвичайний гаджет для ідеальних селфі

Повідомлено про підозру російському командиру, причетному до Бучанської різанини 2 июля 2026

Масові вбивства і катування: повідомлено про підозру російському командиру, причетному до Бучанської різанини Злочинцю загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Spravk.xyz 5.0
Spravk.xyz

Отзывов: 1

Леошоп 1.0
Леошоп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше