11 мая 2025
Європейські лідери ведуть переговори зі США щодо оголошення Росії ультиматуму щодо перемир’я. Тим часом у Білому домі вважають російського диктатора РФ Володимира Путіна розглядають як серйозну перешкоду для досягнення миру. Про це у п’ятницю, 9 травня повідомило агентство Bloomberg із посиланням на джерела.
"Високопоставлені європейські чиновники ведуть переговори з адміністрацією Дональда Трампа про заключний варіант ультиматуму про 30-денне припинення вогню в Україні. У разі відмови Путіна угода передбачає введення нових санкцій", - ідеться в статті.
Зазначається, що плани ще не остаточні й залежать від позиції США, які наполягають на безумовному місячному перемир'ї та відповідальності обох сторін за дотримання прямих переговорів.
Дипломатична активність навколо закінчення найтривалішого і найкровопролитнішого конфлікту в Європі з часів Другої світової війни помітно зросла після серії зустрічей дипломатів США, Європи та України, зокрема в Лондоні та Парижі.
За даними джерел видання, позиція Білого дому щодо війни в Україні посилилася - тепер Путіна розглядають як серйозну перешкоду для досягнення миру.
У Білому домі, за інформацією видання, підготовлено низку варіантів посилення економічного тиску на Росію, однак остаточних рішень поки що не ухвалено.
Нагадаємо, напередодні Трамп заявив, що переговори щодо припинення вогню в Україні тривають і пригрозив санкціями за його порушення.
Перед цим Трамп похвалив "триденне перемир'я" Путіна, зазначивши, що "це дуже багато, якщо ви знаєте, з чого ми почали".
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У російській Казані спалахнула потужна пожежа 9 июня 2025
Після тривалої повітряної тривоги зранку 9 червня у Казані виникла масштабна пожежа.
Зірка Бродвея Френсіс Джу зʼявився на церемонії "Тоні" в 49-річному смокінгу: трагічна історія костюма розчулила мережу. Фото Колись його покійний колега придбав костюм для себе
Усик із двома синами вигуляв однакові луки. Фото 9 июня 2025
Дружина чемпіона світу з боксу у надважкій вазі Олександра Усика, Катерина Усик замилувала підписників його фото з синами Кирилом та Михайлом в однакових луках.