ЄС виділив Україні 16 млн євро - на що використають

5 августа 2022

Європейський Союз виділив 16 млн євро для підтримки доступу до освіти та допомоги жертвам сексуального насильства в Україні. Про це повідомила прес-служба представництва ЄС в Україні.

Повідомляється, що кошти будуть спрямовані на підтримку урядової Всеукраїнської шкільної онлайн-платформи та задоволення потреб у безпечних навчальних просторах для очного навчання та матеріалах для дітей. Підтримка також буде надана вчителям, щоб допомогти їм продовжувати роботу під час війни.

Допомога буде адаптована до різних ситуацій у різних регіонах України (на сході та заході країни) та включатиме підтримку дистанційної освіти для дітей, які були змушені залишити країну.

Частина коштів буде спрямована на допомогу жертвам сексуального насильства в умовах конфлікту.

Це буде включати безпосередню допомогу місцевим організаціям громадянського суспільства та службам швидкої допомоги, а також спеціалізованим слідчим групам під керівництвом Генеральної прокуратури України. Також буде надано підтримку зусиллям Спеціального представника Генерального секретаря ООН із сексуального насильства під час конфлікту щодо забезпечення надання скоординованої підтримки ООН жертвам в Україні під керівництвом уряду, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Мелітополі собака знайшов тіло зґвалтованої зниклої дівчинки.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Іран заявив про нейтралітет у війні 25 сентября 2022

У МЗС Ірану заявили, що країна підтримує нейтралітет у конфлікті між Україною та РФ.

В TikTok появилась возможность минусовать комментарии 25 сентября 2022

В TikTok дебютировала новая функция — пользователи получили возможность ставить комментариям «дизлайки». Рядом с «лайками» появилась иконка с направленным вниз большим пальцем, на которую можно нажать, чтобы проголосовать против, сообщила администрация платформы.

Apple iPhone 14 Pro Max и Samsung Galaxy S22 Ultra подвергли серии краш-тестов (фото, видео) 25 сентября 2022

YouTube-канал PhoneBuff провёл серию краш-тестов с новым iPhone 14 Pro Max и его прямым конкурентом — Galaxy S22 Ultra. Выяснилось, что оба флагмана предсказуемо пасуют перед падением на бетон с высоты 1 м 45 см. Не имеет значения, как падает телефон — на лицевую, тыльную сторону или на угол, — ущерб всегда значительный.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Bulavka_official 0.3
Bulavka_official

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое