11 июня 2024

Як Девід Бекхем троянди саджав...
Колишній футболіст Девід Бекхем дедалі більше захоплюється господарюванням на землі. 49-річний спортсмен, у якого є город, бджоли та курочки, у Instagram продемонстрував, як власноруч саджає трояндовий кущ.
"Садівник Дейв", - підписав він, пропустивши літеру в слові "gardener", щоби обіграти прізвище свого кума Дейва Гарднера, а ще подякував дружині Вікторії за підказки.
Нагадаємо, відданою Девідовою партнеркою по його корисних хобі є їхня з Вікі донька Харпер.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Анна Сагайдачна показала, як проводить літній відпочинок у Карпатах разом з трьома дітьми 29 июля 2026
В Instagram багатодітна матуся закарбувала сонячні миті з їхнього відпочинку в Яремче.
Кількість померлих від Еболи у ДР Конго сягнула 1405 людей 28 июля 2026
З початку спалаху наприкінці квітня від вірусу померли 1405 людей, а поточний рівень смертності внаслідок хвороби становить 43,9%.
Казахстан відновив відвантаження нафти у порту Новоросійська 28 июля 2026
Відновлення прийому нафти дозволяє нафтодобувним компаніям відновити експортні операції через морський термінал.