Салліван розповів про навчання українців на F-16

23 июля 2023

Сполучені Штати Америки планують розпочати навчання українських пілотів на винищувачах F-16 вже за декілька тижнів. про це у п'ятницю, 21 липня, заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван під час Aspen Security Forum.

Він вказав, що досі жодна країна не взяла на себе зобов'язання відправити F-16 в Україну. Однак Польща та Словаччина вже поставили 27 МіГ-29 для доповнення українського парку бойових літаків.

Салліван зауважив, що президент США Джо Байден ще в травні заявив, що його країна підтримає спільні міжнародні зусилля з підготовки українських пілотів. При цьому навчання проходитиме за межами України на території Європи і триватиме кілька місяців.

Нагадаємо у Білому домі вважають, що Україна може отримати F-16 ще цього року. Але США вважають, що це кардинально не змінить ситуацію на полі бою.

Напередодні у Міноборони заявили, що Україна отримає F-16 не раніше 2024 року і це ще оптимістичний сценарій.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Трамп заявив, що "поїде в Росію" 11 августа 2025

Наразі незрозуміло, що саме мав на увазі глава Білого дому, і чи це було його випадковою обмовкою.

Ексдружина Кличка в романтичних воланах та рюшах показала, як радіє щастю. Відео 11 августа 2025

Ексдружина Кличка в романтичних воланах та рюшах показала, як радіє щастю. Відео

Популярний виробник Android-смартфонів подовжив терміни оновлень: хто в списку 11 августа 2025

Популярний виробник Android-смартфонів подовжив терміни оновлень: хто в списку

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

129 школа м київ 4.8
129 школа м київ

Отзывов: 1

Олена 0.9
Олена

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше