"Міс Україна" Паша показала тренування в бікіні

17 сентября 2021

Гімнастка і володарка звання "Міс Україна"- 2019 Маргарита Паша запевняє, що сама собі найкращий тренер і скульптор свого тіла.

Дівчина не любить займатися в спортзалі, бо результат її власних тренувань кращий, а процес приємніший.

Мотивуючи підписниць займатися самотужки, Маргарита виклала кілька відео своїх улюблений вправ. Їх вона робить навіть в купальнику.

Результат тренувань Паша регулярно демонструє в купальнику 

Нагадаємо, нещодавно Маргарита розказувала, як досягнути рельєфного пресу. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названо автомобілі, які найчастіше потребують ремонту 3 марта 2026

Названо автомобілі, які найчастіше потребують ремонту

В Росії під час будівництва каналу на Донбас украли 530 млн рублів 3 марта 2026

Виконавці замовлення вступили в злочинну змову, завищивши вартість роботи та "заощадивши" на металі для кранів, заявили слідчі.

Ексучасник "Время и стекло" POSITIFF розкрив несподіваний факт про колишню, якій приписували роман із Потапом 3 марта 2026

"Щось несеться у них". Ексучасник "Время и стекло" POSITIFF розкрив несподіваний факт про колишню, якій приписували роман із Потапом Дизайнерка зараз не живе в Україні

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Industrialbank 4.7
Industrialbank

Отзывов: 1

анета  
анета

Отзывов: 1

Клініка БІляка 4.9
Клініка БІляка

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше