Санду засудила масовану атаку РФ проти України

18 ноября 2024

Президентка Молдови Мая Санду рішуче засудила останню масовану атаку Росії проти українських об'єктів енергетичної інфраструктури.

Санду засудила використання зими для примусу до підкорення цілої нації.

"Я рішуче засуджую масовані авіаудари Росії по енергетичній інфраструктурі по всій Україні. Використовувати зиму як зброю, щоб примусити націю до покори, є жорстоким і неприйнятним. Молдова стоїть на боці України", – написала президентка Молдови в X (Twitter). 

Нагадаємо, що 17 листопада, війська РФ здійснили масовану повітряну атаку на енергетичний сектор України.

Через напад росіян в Україні введено режим екстрених відключень електроенергії.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Смерть Ларіджані посіяла паніку серед чиновників Ірану - ЗМІ 19 марта 2026

Секретар Вищої ради нацбезпеки Ірану Алі Ларіджані вважався однією з найвпливовіших фігур у країні.

Названо найпроблемніші авто на вторинному ринку 19 марта 2026

Названо найпроблемніші авто на вторинному ринку

Співачка родом з Росії Юлія Юріна обнадіяла проривом у справі про зміну громадянства на українське 19 марта 2026

Співачка родом з Росії Юлія Юріна обнадіяла проривом у справі про зміну громадянства на українське Артистка на шляху до отримання українських документів

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше