Сару Джессіку Паркер нахабно пограбували перед Геловіном: розлючена акторка звернулася до злодіїв

5 ноября 2024

Зірка серіалу "Секс і місто", акторка Сара Джессіка Паркер стала жертвою злодіїв, які вкрали її геловінські гарбузи напередодні Дня усіх святих. Знаменитість прикрасила сходинки свого будинку в Нью-Йорку, вартістю 35 мільйонів доларів.

Зловмисники втекли з рожевими та золотими гарбузами цього тижня, викравши їх з ґанків двох з'єднаних між собою таунхаусів, які належать Паркер. Про це повідомляє Daily Mail. У мережі показали фото до злочину, де видно задекорований вхід у будинок.

Актриса була змушена повісити на дверях свого будинку таблички з написом: "Ганьба крадіям гарбузів!" До вхідних дверей також було приклеєно фото з камер спостереження, зроблене під час пограбування.

Зірка вже не вперше переживає подібний випадок – у 2019 році вона вперше стала жертвою гарбузових злочинців. Тоді Паркер пояснила, що привезла їх додому з Беркширу в Массачусетсі спеціально для своєї веранди. На відео, яке вона зняла після цього, видно, що на її ґанку не було жодної декорації. "Всі наші гарбузи були вкрадені, як і всі інші гарбузи в нашому кварталі. Це офіційно крадіжка на Геловін 2019 року", – йшлося у дописі Сари Джессіки.

Раніше OBOZ.UA писав про те, як зірка "Барбі" Марго Роббі вперше стала мамою. У 34-річної знаменитості та її чоловіка, кінопродюсера Тома Акерлі народився син. Подробиці – у нашому матеріалі.

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Запанував спокій: глава МЗС Ірану описав ситуацію 15 января 2026

Твердження міністра суперечать повідомлення очевидців, котрі розповідають, як урядові сили в Ірані стріляють по неозброєних протестувальниках.

У Києві накрили мережу нарколабораторій, які виготовляли "товар" на 2,5 млн грн щомісяця 15 января 2026

У Києві накрили мережу нарколабораторій, які виготовляли "товар" на 2,5 млн грн щомісяця. Подробиці та фото Обвинуваченим загрожує до 12 років позбавлення волі

В мережу потрапила історія кохання нового міністра оборони Михайла Федорова і його дружини Анастасії 15 января 2026

14 січня Михайло Федоров, колишній перший віцепрем'єр та міністр цифрової трансформації, став новим міністром оборони. Призначення вже встигла прокоментувати його дружина Анастасія. 

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Mirkit 5.0
Mirkit

Отзывов: 1

Medion Group 3.0
Medion Group

Отзывов: 1

Medosmotra.net 4.4
Medosmotra.net

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше