22 января 2023
Служба безпеки України здійснює контррозвідувальні заходи на території Деснянського району Києва. Мета цих заходів полягає у посиленні контрдиверсійного захисту об'єктів критичної інфраструктури.
Також правоохоронці мають намір підвищити безпеку громадян в умовах російської збройної агресії проти України. Про це повідомляє пресслужба СБУ (щоб подивитись фото, доскрольте до кінця сторінки).
Заходи проводяться з урахуванням правового режиму воєнного стану. У зв'язку з виконанням посадових обов'язків у СБУ попередили громадян про можливі обмеження проходу та проїзду вулицями Деснянського району. Також спецслужби перевірятимуть документи та доглядатимуть транспортні засоби.
Крім того, буде здійснено огляд території та приміщень загального користування для виявлення заборонених предметів. СБУ просить громадян з розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу, дотримуватись режиму комендантської години.
СБУ здійснює відповідні заходи у взаємодії з Національною поліцією, Військовою службою правопорядку у ЗСУ та Національною гвардією.
Нагадаємо, у Київській області СБУ затримала послідовницю колаборанта Стремоусова. Громадянка РФ, яка вже багато років живе в Україні, поширювала ворожу пропаганду.
Раніше повідомляли, що Служба безпеки України знешкодила агентурну мережу Головного управління розвідки Росії. Учасники угруповання коригували ракетні удари по Дніпру.
Як повідомляв OBOZREVATEL, у Київській області прикордонники виявили прихильника "руского міра", який прямував до Києва. У його мобільному телефоні, зокрема, було виявлено листування проросійського характеру.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Демі Мур з дочкою та онукою завітала на 47-річчя дружини Брюса Вілліса. Фото 21 июня 2025
Дружина голлівудського актора Брюса Вілліса, фотомодель Емма Хемінг днями відсвяткувала своє 47-річчя.
Путін заявив, що "вся Україна наша" 21 июня 2025
Володимир Путін відзначився низкою цинічних заяв щодо перебігу геноцидної війни з українським народом.
Біля берегів Греції врятували понад 600 мігрантів 21 июня 2025
Мігрантів доставили на Крит. Інформації про громадянств о пасажирів човнів наразі немає.