Семерак розповів, як "відкриття" Чорнобильської зони "вдарить" по Росії

17 апреля 2016

Міністерство екології та природних ресурсів хоче спорудити в Україні власне сховище відпрацьованого ядерного палива та побудувати закритий ядерний цикл. Про це заявив очільник міністерства Остап Семерак.

Міністр наголосив, що це необхідно для того, щоб не платити Російській Федерації за зберігання ядерних відходів.

"Україна кожного року платить 200 млн доларів Росії за зберігання ядерного палива. Для того, щоб побудувати сховище ядерного палива ми повинні створити певний фонд. Україна в разі побудови такого сховища могла би його окупити за 2-3 роки", - заявив він.

Окрім того, Семерак заявив, що необхідно створити максимальну прозорість у Чорнобильській зоні та розглядати її "зону можливостей".

"…ми повинні говорити про Чорнобильську зону не як про зону трагедії, а як про зону можливостей. Сьогодні Чорнобильська зона є більш безпечною, ніж вона була 30 років тому. Звичайно зону потрібно робити відкритою. Я маю на увазі відкритість для суспільства, для громадськості: що там відбувається, хто там працює…", - заяви він.

Нагадаємо, на території Чорнобильської АЕС, де наразі зводять новий купол для горезвісного четвертого енергоблоку, а також - сховище для ядерних відходів, для тисяч співробітників немає навіть найпростіших ліків, наприклад, анальгіну, або ж бинтів. 

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Конфигурации камер смартфонов Galaxy Note 20 попали в Сеть 29 мая 2020

Анонс новых фаблетов Samsung Galaxy Note 20 и Note 20 Plus ожидается в августе этого года. Ранее мы уже слышали, что старшая версия будет лишена возможностей зума как у Galaxy S20 Ultra, но сохранит тот же 108-мегапиксельный основной сенсор. Теперь сетевые источники сообщают о конфигурациях камер обеих ожидаемых новинок.

"Увидел отца в гробу, замер и убежал": Михаил Кукуюк о тяжелом воспоминании детства 29 мая 2020

Украинский актер убежал с похорон родного отца

С 1 июня в Украине ограничат движение грузовиков 29 мая 2020

Ограничения будут действовать на дорогах государственного значения

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Роды 27.04.2020 5.0
Роды 27.04.2020

Отзывов: 1

Materi Clinic 5.0
Materi Clinic

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое