24 мая 2026
У США сенатор-демократ Дік Дурбін та сенатор-республіканець Чак Грасслі направили спільного листа главі Пентагону Піту Геґсету з вимогою негайно розблокувати допомогу Україні та країнам Балтіїї. Про це у п’ятницю, 22 трравня, повідомив Дурбін у соцмережі Х.
"Ці країни стикаються з основним тягарем російської агресії, і наша нездатність підтримати їх лише підбадьорить Путіна та його військову машину", – написав Дурбін.
Як повідомляє АР, йдеться про розблокування $400 млн для України та ще $200 млн для оборонних програм Естонії, Латвії та Литви.
У листі до Пентагону сенатори заявили, що подальші затримки можуть послабити здатність США стримувати Росію – особливо на тлі повідомлень про можливе скорочення американської військової присутності в Європі.
"Україна мужньо відбиває російський наступ уже чотири роки, але її військові потребують і заслуговують на подальшу підтримку США", – йдеться у спільному листі сенаторів.
Автори листа відзначають, що Конгрес ще 2025 року виділив гроші на підтримку Україні, однак Міністерство оборони досі не надало плану їхнього використання, хоча раніше Геґсет обіцяв зробити це до 15 травня.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Лінійка Mac отримає чотири нові моделі з чипами серії M5 до кінця року 14 июня 2026
До кінця цього року Apple планує розширити лінійку своїх комп'ютерів Mac, випустивши чотири нові моделі на додаток до трьох пристроїв, представлених раніше. Майбутні новинки, за чутками, охоплять сегмент стаціонарних робочих станцій та категорію преміальних ноутбуків.
Трамп вимагає, щоб Конгрес анулював його імпічменти 14 июня 2026
Скасування імпічментів не матиме жодних наслідків, окрім скандалу і звинувачень в антиконституційності. Адже головний закон США не містить згадки про те, що голосування за недовіру главі держави можна анулювати.
Половина бюджету РФ йде на війну - аналітик 14 июня 2026
Місячні витрати на війну вже перевищили річний бюджет усієї системи вищої освіти Росії і продовжують зростати.