18 марта 2024
Міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс був змушений відмовитися від поїздки до Одеси через те, що про його плани стало відому у Кремлі. Про це у суботу, 16 березня, пише The Guardian.
Міністр був змушений скасувати візит, коли вже перебував в Україні.
"Шаппс разом з начальником штабу оборони, адміралом сером Тоні Радакіним і невеликою групою британських офіційних осіб, нічним поїздом з Польщі прибув до Києва 7 березня для переговорів із Зеленським. Однак запланована подальша поїздка до Одеси була скасована після того, як розвідка доповіла, що Кремль знає про його плани", - пише видання.
Повідомляється, що це сталося після того, як росіяни вдарили по Одесі, коли там був президент україни Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс.
"Путін показав себе безрозсудним, безжальним і необачним. Він впритул наблизився до вбивства двох західних лідерів, не має значення, чи це було навмисно, чи випадково. Що, в біса, він коїть, і якого біса Захід дозволяє йому робити такі речі?", - сказав Шаппс в інтерв'ю газеті.
Це була друга поїздка Шаппса в Україну на посаді міністра оборони і третя з початку війни в лютому 2022 року.
Шаппс висловив сподівання, що його візит стане "тривожним дзвінком", який підштовхне світ до дій.
Президент Франції Емануель Макрон припустив відправку французьких військ в Одесу протягом найближчого року.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Суворий балет, робота у фастфуді та весілля за три місяці: що відомо про найкасовішу американську акторку Зої Салдану 20 января 2026
47-річна американська акторка, кінопродюсерка та режисерка домініканського і пуерторіканського походження Зої Салдана нещодавно стала найкасовішою акторкою всіх часів – фільми за її участю зібрали понад 15 мільярдів доларів у світовому прокаті. Вона зірка одразу кількох культових франшиз, зокрема "Аватара" і кіновсесвіту Marvel.
На Київщині 7-річний хлопчик застрелив 6-річну сусідку з батькової рушниці: суд виніс вирок у резонансній справі 20 января 2026
На Київщині 7-річний хлопчик застрелив 6-річну сусідку з батькової рушниці: суд виніс вирок у резонансній справі За трагічний випадок відповідатиме власник зброї
Оксана Марченко вперше зізналася, до кого примчалася у 2022 році благати про "звільнення" Медведчука 20 января 2026
Не Путін і не Ердоган: Марченко вперше зізналася, до кого примчалася у 2022 році благати про "звільнення" Медведчука Аби дістатися туди швидше, вона летіла літаком