29 ноября 2023
Подорож співачки Олі Полякової та її 18-річної дочки Маші на Занзібар, на жаль, поки важко назвати відпусткою.
На другий день відпочинку Полякова молодша вже встигла познайомитися з місцевим лікарем і опинитися під крапельницею.
"Ранок повинен бути добрим, ми повинні посміхатися. Але у нас знов пригода. Трошки згодом вам розкажу, а поки помилуйтеся трохи морем", - звернулася до підписників Оля.
Пізніше співачка повідоміла, що у Маші сталася жовчнокам'яна хвороба, яка, до речі, майже не зустрічається на Занзібарі через дещо інший спосіб життя.


Маша опинилася під крапельницею


Добре, що Полякова встигла наробити фото на рік уперед.

Маша встигла нафотографувати маму до того, як занедужала

Нагадаємо, незадовго до поїздки сама Полякова перенесла важку хворобу. Раніше вона розказувала, який антристрес впровадила у своє життя після цього.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Польща посилює перевірки автобусів після ДТП в Угорщині 17 августа 2026
Після смертельної аварії автобуса з польськими номерами в Угорщині Польща посилює контроль за пасажирськими перевезеннями. Перевірятимуть технічний стан автобусів і роботу водіїв.
Названо 5 помилок під час сніданку, через які швидше старіє організм 17 августа 2026
Заміна повноцінного сніданку чашкою кави на бігу або вживання невідповідних продуктів були названі дієтологами серед…
У Марокко затримали понад 100 мігрантів на шляху до Сеути 17 августа 2026
Для розгону групи нелегальних мігрантів марокканська поліція застосувала сльозогінний газ.