Що першочергово потрібно робити уряду Гройсмана. П'ять порад від Яресько з-за океану

15 апреля 2016

Україна повинна продовжувати фіскальну політику, економити й жити за наявними коштами, продовжити співпрацю з МВФ та домогтися завершення війни на Донбасі.

Такі поради новому уряду на чолі з Володимиром Гройсманом озвучила вже колишній міністр фінансів Наталія Яресько. Вона саме перебуває у США і закликала Вашингтон і надалі допомагати Україні.

Завдання для нового уряду за версією Наталії Яресько:

1. "Навіть попри те, що наша економіка знову почала зростати, початкова точка дуже низька. І українці лише з часом зможуть відчути переваги".

2. "Наш економічний добробут дуже залежить від безпекової ситуації на Донбасі. Україна віддана ідеї миру. Але це вимагає повної імплементації Мінських угод. І перш за все, з боку агресора".

3. "Глобальне економічне середовище наразі не найкраще. Цього вівторка МВФ оприлюднив доповідь про надзвичайно низькі темпи зростання в економіках, що розвиваються".

4. "Україна має не сходити зі шляху фіскальних обмежень. Ми маємо і надалі скорочувати дефіцит бюджету і жити за коштами".

5. "Новий український уряд мусить невідривно виконувати програму МВФ, повністю її імплементувати, зокрема, привести ціни на газ до ринкових. Це критично важливо. Ризик популізму досі дуже високий. І в цьому небезпека. Лише у разі повної імплементації програми МВФ ми можемо відновити довіру та упевненість не лише наших міжнародних партнерів, а й бізнес-спільноти".

Тим часом новопризначений міністр фінансів Олександр Данилюк обіцяє продовжувати фінансову політику своєї попередниці Наталії Яресько та запевняє, що радикальних змін у цій сфері не буде.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Уютный ресторанчик... посреди кладбища (ФОТО) 23 октября 2019

В городе Ахмадабад, Индия, есть заведение, которое называют счастливым ресторанчиком

Согревающий чай: 5 рецептов напитков осени 23 октября 2019

Когда наступают холода – самое время пить пряный чай. И настроение поднимет, и от простуды защитит!

Ученые о пользе искусственного освещения 23 октября 2019

Эксперты рассказали о скрытых преимуществах для здоровья искусственного освещения. Оно пробуждает нас лучше кофе, а также помогает лечить заболевания, но и у него есть свои минусы.

+ Добавь комментарий
 

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое