14 декабря 2023
Схоже, справи в благодійного фонду Archewell, що його декілька років тому заснували герцог та герцогиня Сассекські Гаррі й Меган, ідуть не надто добре.
Судячи зі звітності організації, бажаючих вносити щедрі пожертви поменшало. А от зарплатня керівника, що цікаво, суттєво виросла.
Про це пише Daily Mail.

Подейкують, у 2021-му році найбільше грошей фонду Меган та Гаррі дала Опра Вінфрі. А в 2022-му настільки щедрих добродіїв не знайшлося
За 2022-ий рік Archewell отримав лише 2 мільйони доларів, на 11 мільйонів менше, ніж за попередній.
Причому витрати фонду за 2022-ий склали 2,67 мільйона. Зокрема фінансова скрута аж ніяк не спіткала його керівника Ніколаса Холта, чия зарплатня зросла на вражаючі 280% та склала понад 227 тисяч доларів на рік плюс бонус у 20 тисяч.
Щоправда, зазначається, що Холт почав працювати всередині 2021. Цим може пояснюватися його порівняно скромний заробіток.
Нагадаємо, Гаррі та Меган зарплатні за роботу в фонді не отримують. Щоправда, і не перепрацьовують: витрачають на нього одну годину на тиждень.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Х'ю Джекман у блакитному костюмі із коханою в блискучій сукні сяяли посмішками на прем'єрі в Нью-Йорку 22 апреля 2026
Актор Х'ю Джекман завітав на прем'єру свого нового фільму у компанії з коханою - Саттон Фостер. Пара вигуляла блакитні луки і радісно позувала фотографам
Toyota кидає виклик Tesla: великий електрокар за доступнішою ціною 22 апреля 2026
Toyota кидає виклик Tesla: великий електрокар за доступнішою ціною
Не просто годинник: Huawei вбудувала навушники прямо в корпус 21 апреля 2026
Не просто годинник: Huawei вбудувала навушники прямо в корпус