Шольц назвав три пріоритетні напрямки допомоги Україні

13 ноября 2022

Допомога, яка надається Україні, має вирішувати три пріоритетні завдання: ППО, електрика та біженці. Про це у п'ятницю, 11 листопада, заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц у ході дискусії, організованої мовником RND.
 
Політик зазначив, що насамперед потрібно забезпечити захист українських міст від атак РФ з повітря.
 
"По-друге, зруйновану критичну інфраструктуру потрібно швидко відновлювати", - продовжив канцлер.
 
Також канцлер Німеччини вважає за необхідне підготуватися європейцям до прибуття нової хвилі біженців з території України.
 

Говорячи про війну, Шольц зазначив, що Володимир Путін не розпочав війну, ухваливши миттєве рішення, а два роки планував її.
 
"Путін лише шукав привід для початку війни проти України", - додав німецький канцлер.
 
При цьому він наголосив, що дипломатичне вирішення питання припинення війни в Україні наразі неможливе.
 
"Ми всі хочемо, щоб ця війна закінчилася і щоб мир став можливим. Це також є темою всіх переговорів, які я досі вів із російським президентом", - сказав він.
 

Шольц наголосив, що виступає проти припинення вогню на умовах Росії.
 
"Передусім Росія має усвідомити, що ідея диктаторського світу ні до чого не приведе і що не можна просто пройтися фломастером територією і сказати, що це тепер моє", - сказав він.
 
Канцлер Німеччини згадав про переговори, які вів із Путіним у Москві незадовго до повномасштабного російського вторгнення в Україну. Президент РФ вимагав у Шольца, щоб в Україні не було "жодних ракет, які загрожують Москві" і щоб Україна не вступала до НАТО, а також статус окремих областей на сході України. 
 
Раніше цього тижня стало відомо, що Німеччина передала Україні нову партію військової допомоги. До неї увійшли додаткові ракети для ЗРК IRIS-T, розвідувальні БпЛА, антидронові рецептори і засоби радіоелектронної боротьби.
 
Берлін організує нові місця для українських біженців

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Готували теракт в центрі Києва та хотіли втекти до РФ: затримано двох ворожих агентів 22 июня 2026

Готували теракт в центрі Києва та хотіли втекти до РФ: затримано двох ворожих агентів. Фото та відео Підозрюваним загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна

Продюсер Олі Полякової оскандалився через заяву про геїв у вишиванках і натякнув, чого бояться зірки із бронюванням 22 июня 2026

Продюсер Олі Полякової оскандалився через заяву про геїв у вишиванках і натякнув, чого бояться зірки із бронюванням У мережі звернули увагу на збір узагальнень та стереотипів від продюсера

Інсайдер оприлюднив оновлений дизайн складаного iPhone Ultra 22 июня 2026

Інсайдер оприлюднив оновлений дизайн складаного iPhone Ultra

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Dovidki Online 5.0
Dovidki Online

Отзывов: 1

Dovidki Online 5.0
Dovidki Online

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше