Шольц пояснив позицію Німеччини щодо членства України в НАТО

4 ноября 2024

Канцлер Німеччини Олаф Шольц не бачить необхідності ухвалювати "нові рішення" щодо членства України в НАТО, зокрема стосовно надання їй запрошення. Про це політик заявив на пресконференції з генсеком НАТО Марком Рютте в Берліні 4 листопада, передає Укрінформ.
 
"Ми ухвалили рішення у Вільнюсі та Вашингтоні, які добре відповідають сучасній ситуації. Думаю, наразі немає потреби в нових рішеннях стосовно цього, адже ситуація не змінилась відтоді, коли ми ті рішення ухвалювали", - сказав Шольц.
 
Наразі, на його думку, має йтися про те, як на практиці забезпечити для України достатню військову допомогу. Особливо сьогодні, коли Росія залучає солдатів КНДР до участі у війні проти України.
 

Шольц запевнив, що Німеччина залишиться одним із лідерів, найбільших постачальників допомоги, адже наразі вона є другою після США у світі та першою - у Європі.
 
Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що Україна має вступити до НАТО у майбутньому, але російський диктатор Володимир Путін хоче перешкоджати такому членству.

"Яка позиція Німеччини? Чітка - майбутнє України і у ЄС, і у НАТО. Це ми заявили у декларації НАТО у Вашингтоні влітку цього року. Путін хоче унеможливити це вільне рішення України", - наголосила вона.
 
Нагадаємо, раніше Шольц заявив, що країна, яка воює, не може стати членом НАТО. Тому запрошення України до Альянсу не стоїть на порядку денному.

Зеленський: Німеччина пом'якшила скепсис щодо вступу України в НАТО

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Куленепробивне скло і заборона персоналу дивитися: ЗМІ вивідали вимоги Маркл для її візиту до Британії 16 января 2026

Подейкують, дружина принца Гаррі, Меган Маркл влітку може вперше за чотири роки навідатися до Великої Британії, якщо буде задоволено її вимоги щодо безпеки.

Яценко з хору "Гомін" розповів про увагу шанувальниць та стосунки з дружиною і сином під впливом слави 16 января 2026

Художній керівник хору "Гомін", диригент і співак Вадим Яценко відверто розповів про своє подружнє життя після спалаху популярності та зізнався, чи має проблеми з шанувальницями.

Побиття та шантаж дитиною: на Київщині затримали зловмисників, які вимагали у фермерки $130 тисяч 16 января 2026

Побиття та шантаж дитиною: на Київщині затримали зловмисників, які вимагали у фермерки $130 тисяч. Фото та відео Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

VIVA  
VIVA

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше