Шольц розкритикував ідею Трампа щодо України

4 февраля 2025

Канцлер Німеччини Олаф Шольц розкритикував пропозицію президента США Дональда Трампа пов'язати подальшу військову допомогу Україні з правом доступу до її цінної сировини. Про це повідомляє німецький телеканал ntv.

Німецький урядовець після неформального саміту Європейського Союзу в Брюсселі назвав таку позицію дуже егоїстичною.

За його словами, Київ має використовувати ці ресурси для відновлення країни після закінчення бойових дій.

"Це головні завдання, якщо врахувати величезні руйнування. Тому ресурси країни мають бути використані для фінансування всього, що буде необхідним після війни", - наголосив Шольц.

Раніше Олаф Шольц заявив, що втручання багатих бізнесменів у політику стало звичним явищем, але підтримка американським мільярдером Ілоном Маском ультраправої німецької партії Альтернатива для Німеччини є огидною.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Сальвадор прийматиме депортованих зі США злочинців 4 февраля 2025

Сальвадор прийматиме лише засуджених злочинців і стягуватиме за це плату зі Сполучених Штатів.

Інсайдер назвав ім'я відомої красуні, яка вже давно подобається Аффлеку 4 февраля 2025

Тепер, коли американські зірки Дженніфер Лопес та Бен Аффлек фіналізували своє розлучення, причому зробили це напрочуд мирно, обоє можуть рухатися далі, відкривши серця для нового кохання.

Шольц розкритикував ідею Трампа щодо України 4 февраля 2025

Канцлер Німеччини назвав пропозицію президента США "прив'язати" поміч Києву до українських ресурсів "егоїстичною".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Industrialbank 4.9
Industrialbank

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше