16 апреля 2021
Танцівниця Олена Шоптенко не дуже радіє продовженню локдауна в Києві, але навіть вдома знаходить можливість танцювати так, ніби вона на сцені.
Хореографка виклала в мережу відео з запальними танцями у різноманітних вбраннях – від піжами до найсексуальніших суконь і боді.
"Ще два тижні карантину, і я, відчуваю, буду готова навіть заспівати на цьому столі", - написала Шоптенко.
До речі, це же не перше подібне відо Олени. Ще у січні вона тішила фанатів пристрасними танцями в Instagram.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
ЄС готує умови для кредиту Києву на €90 млрд - ЗМІ 15 мая 2026
Кошти підуть на зміцнення української оборони - зокрема, на закупівлю безпілотників на суму 5,9 млрд євро.
Директор ЦРУ провів переговори на Кубі 15 мая 2026
Кубинська сторона заявила, що обидві країни зацікавлені в двосторонній співпраці у сфері безпеки.
TikTok заблокував мережу пропагандистських акаунтів РФ у Чехії 15 мая 2026
Сотні акаунтів скоординовано поширювали дезінформацію, спрямовану на підрив підтримки України та розпалювання ворожнечі в чеському суспільстві.