Шойгу за день зателефонував чотирьом міністрам оборони

24 октября 2022

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу у неділю, 23 жовтня, провів телефонні розмови з колегами із Франції, Туреччини, США та Великої Британії. Про це повідомляє Міноборони РФ.
 
Всім міністрам Шойгу поскаржився, що Україна нібито готує провокацію з використанням "брудної бомби".
 
Як повідомляє британський уряд, міністр оборони Бен Воллес заявив, що Велика Британія готова сприяти тому, щоб Росія та Україна шукали рішення військового конфлікту мирним шляхом без подальшої ескалації.
 
Шойгу  заявив Воллесу, що Україна за сприяння Великій Британії нібито планувала ескалацію конфлікту. Проте Воллес спростував звинувачення та попередив, що такі заяви не повинні стати приводом для ще більшої ескалації.
 

"Міністр оборони також підтвердив, що Велика Британія та ширша міжнародна спільнота підтримують Україну та бажають деескалації цього конфлікту. Україна та Росія мають шукати вихід з війни, і Велика Британія готова допомогти", - йдеться у повідомленні.
 
У міністерстві збройних сил Франції повідомили, що Себастьєн Лекорню почув від Шойгу твердження про нібито можливий "удар українців "брудною бомбою" по власній території з метою звинуватити Росію".
 
У відповідь Париж відкинув "будь-яку форму ескалації, зокрема ядерну", і висловив готовність сприяти мирному вирішенню конфлікту разом із союзниками.
 

Міноборони Туреччини повідомило, що глава відомства Хулусі Акар і Шойгу "обмінялися інформацією та думками щодо необхідності бути обережними та пильними щодо провокацій, які можуть погіршити ситуацію з безпекою в регіоні".
 
"Як не раз заявляв наш президент, було ще раз заявлено, що Туреччина готова зі свого боку сприяти досягненню перемир'я в регіоні, гарантувати мир та відновити стабільне постачання гуманітарної допомоги", - заявив Акар.
 
Напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що якщо РФ завдасть ядерного удару по Офісу президента в Києві, світ має відповісти ударом по центру ухвалення рішень у самій Росії.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Трамп оголосив недійсними частину помилувань Байдена 17 марта 2025

Чинний президент запевняє, що помилування його попередника в останній день недійсні, бо той використав пристрій для відтворення підпису.

У Франції облили фарбою штаб-квартиру Tesla 17 марта 2025

Політичні погляди Маска та його близькість до Трампа викликають хвилю критики. Також у Франції значно зросла кількість оголошень про продаж уживаних автомобілів Tesla.

У Франції зажадали від США повернення Статуї Свободи 17 марта 2025

Євродепутат заявив, що США більше не уособлюють відповідні цінності. Цей заклик оплесками підтримали півтори тисячі партійців.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Оксфорд клиник 1.1
Оксфорд клиник

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше