Швеція закрила Балтійське море навколо місць витоку газу - ЗМІ

5 октября 2022

Швеція закрила зону Балтійського моря навколо місць витоку газу з пошкоджених трубопроводів для розслідування можливої ​​"грубої диверсії". Про це повідомляє АР.
 
Берегова охорона Швеції повідомила, що кораблям, водолазам, рибальським суднам та підводним апаратам заборонено наближатися до двох витоків біля Швеції на 9,3 кілометра.
 

Нагадаємо, минулого тижня підводні вибухи пошкодили трубопроводи Північний потік-1 та Північний потік-2 у чотирьох місцях у Швеції та Данії, і призвели до величезних витоків метану у міжнародних водах Балтійського моря.
 
На вихідних влада Данії заявила, що витік метану в газопроводах Nord Stream припинився, проте шведська берегова охорона повідомила в понеділок, що менший витік у Nord Stream 2 збільшився і становить близько 30 метрів у діаметрі.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Чілі, буряк або гірчиця: Клопотенко порадив, з чим варто куштувати вишню 19 июля 2025

Шефкухар, ресторатор та амбасадор українського борщу Євген Клопотенко продовжує свої кулінарні експерименти.

Молодь відмовляється від традиційного "алло" і відповідає мовчанням: у чому причина нової звички 18 июля 2025

Молодь відмовляється від традиційного "алло" і відповідає мовчанням: у чому причина нової звичк

Скандальна експресофіцерка ДПСУ Іванна Плантовська виходить заміж після втечі за кордон: який вигляд має її загадковий наречений 18 июля 2025

Скандальна експресофіцерка ДПСУ Іванна Плантовська виходить заміж після втечі за кордон: який вигляд має її загадковий наречений. Фото Пропозицію їй зробили у Греції

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Олена Сова 4.8
Олена Сова

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше