Швейцарія відхилила прохання ФРН щодо реекспорту боєприпасів в Україну

4 ноября 2022

Уряд Швейцарії знову відхилив прохання Німеччини щодо дозволу на реекспорт боєприпасів швейцарського виробництва до України, оскільки такий крок порушить швейцарський нейтралітет. Про це повідомляє Reuters.
 
Зазначається, що міністр оборони Німеччини Крістін Ламбрехт минулого місяця звернулася до уряду в Берні з проханням дозволити поставити 12 400 набоїв швейцарського виробництва для зенітних танків Gepard, які Берлін уже поставив Україні для допомоги у війні з РФ.
 
Однак міністр економіки Швейцарії Гі Пармелін дав ту саму відповідь, що й швейцарський уряд у червні, коли він відхилив запит.
 
"Згідно з принципом закону про нейтралітет, Швейцарія не може погодитися на запит про передачу військової техніки швейцарського походження Україні, поки остання бере участь у міжнародному збройному конфлікті", - заявили в уряді країни.
 

Там зазначили, що "оскільки правова ситуація залишається незмінною, узгодження передачі Німеччиною швейцарської військової техніки Україні, як і раніше, неможливе".
 
Як відомо, 35-мм снаряди спочатку постачалися швейцарськими компаніями німецькій армії кілька десятиліть тому за умови, що вона не може реекспортувати боєприпаси без дозволу Швейцарії.
 
Нагадаємо, Швейцарія обіцяє Україні допомогти пережити зиму.
 
Раніше повідомлялося, що Україна та Швейцарія домовилися про співпрацю у сфері цифровізації.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як використовувати ваш смартфон на повну? 30 июля 2025

Щоб максимально ефективно та зручно використовувати смартфон, одного гаджету недостатньо. Якщо ви хочете використовувати його можливості на повну потужність – варто придбати низку аксесуарів та пристроїв

Футболка батька, ошатний лук та гітара: молодший син Бекхемів замилував романтичними кадрами з 29-річною коханою 29 июля 2025

Молодший син Девіда й Вікторії Бекхемів, 20-річний Круз Бекхем потішив новим контентом зі своєю коханою, 29-річною співачкою Джекі Апостел.

Молдова оновила правила на кордоні: який документ став обов’язковим 29 июля 2025

Молдова оновила правила на кордоні: який документ став обов’язковим

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше