28 марта 2026
Повідомлення про постачання Росією військового обладнання Ірану підтверджує слова України про співпрацю Москви і Тегерану з метою руйнування безпеки в Європі і на Близькому Сході. Про це заявив міністр закордонних справ Андрій Сибіга в соцмережі Х.
За його словами, Путін робить це навмисно, продовжуючи війну Росії проти України.
"І нині він робить те саме на Близькому Сході: продовжує війну. Для нього війна є джерелом прибутку, особливо враховуючи ціни на нафту. Чим довше тривають страждання, тим краще для нього", - наголосив урядовець.
Він додав, що в будь-якому скасування обмежень на російську економіку нема рації. Навпаки, тиск має бути різко збільшений.
"Ціна обох війн має стати нестерпною для обох злочинних режимів", - підкреслив Сибіга.
Нагадаємо, видання Financial Times написало, Москва має тісні зв’язки з Тегераном і надала своєму союзнику вирішальну підтримку: супутникові знімки, дані цільового призначення та розвідувальну підтримку, а також деяку зброю, зокрема дрони та системи ППО.
Як ми вже писали, постійний представник України в ООН Андрій Мельник заявив, що масове виробництво та передача Росією модернізованих дронів Shahed іранському режиму є "безпрецедентною ескалацією", яка може коштувати незліченних життів.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
ЗСУ атакували авіазавод у Смоленську під час візиту Медведєва - ЗМІ 28 марта 2026
Регіональна влада визнала атаку безпілотників, однак традиційно стверджує, що "потерпілих і руйнувань немає".
WhatsApp оновився: тепер він сам пропонує, що написати 27 марта 2026
WhatsApp оновився: тепер він сам пропонує, що написати
Стали відомі три смачні ягоди, котрі допомагають запобігти онкології 27 марта 2026
Регулярне вживання ожини, лохини та чорниці допомагає знизити ризик виникнення раку.