7 марта 2025

Іван Пелих, син відомого українського телеведучого Ігоря Пелиха, який загинув у 2009 році внаслідок ДТП, розсекретив своє військове звання. 23-річний воїн займається безпілотними системами у війську й задоволений своєю справою.
Заради бажаної справи він навіть понизився у званні. Іван Пелих розповів в інтерв'ю Марічці Падалко, що спершу раніше він виконував обов'язки командира зводу, але зараз його посада дещо інша.
"Зараз я командир відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів. Коротше, командир ВУБАК. Був командиром зводу, але зараз трошки понизився на відділення. Тому що командир зводу це матеріально відповідальна посада. Ясно, що це більше особового складу, більше відповідальності, але я також трошки залучений в оргпитання, написання документів, паперів, роботи з особовим складом і так далі", – повідомив військовий.


Він приєднався до війська майже одразу після початку повномасштабного вторгнення РФ. Іван Пелих додав, що через те, що у 2022 році його основним завданням було керувати безпілотниками, робота на вищій посаді не дуже задовольняла.
"2022 рік я активно пролітав. 2023-й ми перевелися – я став командиром зводу, а 2024-го понизився назад на відділення, бо мені хотілося літати, а не займатися організаційними питаннями", – зазначив воїн.

Зокрема, у 2024 році він отримав відзнаку міністра оборони Рустема Умєрова за сумлінну службу. Минулого року він поділився фото з побратимами з Курщини, біля магазину "Пятерочка", розписаного українськими гаслами, і зазначив, що хоча війна змінюється, довіра між воїнами залишається незмінною.
Раніше OBOZ.UA писав, що Іван Пелих зробив пропозицію своїй коханій на узбережжі Португалії.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Декілька причин втоми, про які ви могли не знати 25 июня 2026
Втома часто пояснюється рутинними переробками та недоліком сну, але її причинами можуть бути серйозніші стани…
Силовики запропонували Путіну скасувати вибори до Держдуми 25 июня 2026
Рішення лобіюють керівники ФСБ та голова Росгвардії, друг та колишній охоронець Путіна Віктор Золотов.
КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту 24 июня 2026
Країна планує протягом наступних п'яти років щороку будувати по два кораблі, які за розмірами перевищуватимуть новий есмінець.