Скромне "Межигір'я по-львівськи" продають з аукціону

13 сентября 2014

У Львові з молотка продадуть державну резиденцію президента, стартова ціна маєтку - вісім мільйонів гривень.

Президентська резиденція площею у 500 кв м розташована у престижному і тихому районі Львова. Цю будівлю почали використовувати як президентський маєток на початку 90-х. Найчастіше тут полюбляли проводити час Леонід Кучма та Віктор Ющенко. Віктор Янукович бував тут в часи прем'єрства.

У будинку є басейн, сауна та більярд. Стіни президентської резиденції давно не бачили вапна, а вікна - фарби. Персонал, що тут залишився інтерв'ю не дає. Якщо маєток продадуть вони залишаться без роботи.

Лише торік на утримання президентської садиби з бюджету області виділили 150 тисяч гривень. Кілька днів тому депутати вирішили більше гроші в маєток не вкладати, тож будинок продадуть з аукціону.

Згідно з усіма процедурами президентський будинок можна буде виставити на аукціон лише наприкінці року. Львівські депутати зізнаються, дозволу на продаж маєтку в глави держави не питали, але певні, що Петро Порошенко буде не проти пустити львівську резиденцію з молотка.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Росії поскаржилися на атаки дронів у 16 регіонах 5 июля 2025

Вночі російське ППО начебто "збило" 94 безпілотника, а вже вранці - ще 12 дронів, стверджують у Москві.

У Києві випускник школи коригував російські атаки 5 июля 2025

У Києві випускник школи коригував російські атаки

У РФ пожежі на двох аеродромах – соцмережі 5 июля 2025

На кадрах опублікованих після атаки на аеродром в Енгельсі видно великий стовп диму, а на кадрах з Борисоглєбська - яскраву пожежу.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше