20 ноября 2020
Співачка Слава Камінська дозволила дітям, 5-річному Леонарду та 4-річній Лаурі зробити їй мейкап та зачіску. Творчий процес зірка демонструвала у своєму Instagram.
На запитання, куди ж мамі, такій гарній, піти, малеча вирішила: на побачення до тата, Едгара Камінського.


Нагадаємо, Слава не виключає, що десь у глибині душі вони з колишнім чоловіком досі люблять одне одного. Хай там як, але експодружжя підтримує теплі стосунки заради сина й доньки. З "панянкою" Едгара, Ольгою Богатою Камінська знайомитися поки не збирається.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Зірки Євробачення 2024 відмовилися від перемоги: Nemo повернули розбитий кришталевий мікрофон на знак протесту проти Ізраїлю 23 февраля 2026
Зірки Євробачення 2024 відмовилися від перемоги? Nemo повернули розбитий кришталевий мікрофон на знак протесту проти Ізраїлю Євробачення 2026 стає усе більш скандальним
Австралія погрожує контрзаходами після підвищення мит Трампом 23 февраля 2026
Для великого експортера залізної руди, зрідженого природного газу та сільськогосподарської продукції, тариф у 15% загрожує конкурентним перевагам австралійських товарів на американському ринку.
На Одещині прикордонники врятували дітей, які провалилися під лід 23 февраля 2026
Бійці вирушили на порятунок підлітків на катері з повітряною подушкою. Вони витащили їх з води та доправили на берег.