16 августа 2014
Заезд проходил на взлетной полосе британского аэродрома Эвингтон, который во время Второй Мировой войны использовался английскими бомбардировщиками. Отец Ньюмана помогал своему сыну управлять автомобилем с помощью радиодатчика, который был вмонтирован в шлем британца.
Автомобиль к заезду готовила компания Litchfield Motors. Под капотом машины был установлен 4,6 литровый турбированный мотор V6.
Предыдущий рекорд также принадлежит жителю Манчестера. В сентябре прошлого года Ньюман, управляя Porsche 911 GT2, смог разогнаться до 299 километров в час.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
auto.tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
У Gemini виявили вразливість із підміною символів, але Google вирішила нічого не робити 8 октября 2025
Google вирішила не закривати виявлену дослідниками в галузі кібербезпеки вразливість, яка дозволяє гіпотетичним зловмисникам здійснювати атаки на помічника з штучним інтелектом Gemini за допомогою підміни символів. Внаслідок таких атак модель може змінити свою поведінку, почати спотворювати дані та видавати інформацію, що не відповідає дійсності.
На Київщині неповнолітній водій на пішохідному переході збив дитину 8 октября 2025
На Київщині неповнолітній водій на пішохідному переході збив дитину. Подробиці та фото Усі обставини аварії встановлять слідчі
Зірки Нацвідбору похизувалися ремонтом квартири на заробіток з одного альбому. Фото до і після 8 октября 2025
Зірки Нацвідбору похизувалися ремонтом квартири на заробіток з одного альбому. Фото до і після Українська музика може бути реальним джерелом доходу