Вступ Грузії до ЄС безпосередньо пов'язаний із справою колишнього президента країни Міхеїла Саакашвілі. Зокрема, Європарламент не підтримає вступ Грузії до блоку, якщо політик помре у в'язниці. Про це заявив польський депутат Європарламенту Яцек Саріуш-Вольський у своєму Twitter-акаунті у вівторок, 27 грудня.
"Паралелі між справою Саакашвілі та вступом Грузії до Євросоюзу мають фундаментальне значення. Вони нероздільні. Європарламент ніколи не підтримає вступ Грузії до Євросоюзу, якщо екс-президент помре у в'язниці", - зазначив він.
Саріуш-Вольський прокоментував у такий спосіб слова лідерів партії Грузинська мрія, які заявили про недоречність проведення паралелей між справою Саакашвілі та європейською перспективою країни.
Як уже повідомлялося раніше, у правлячій партії Грузії заявили, що відправлення Саакашвілі до Грузії нібито було "спецоперацією України" з метою втягування країни у війну. У МЗС України закликали Тбілісі не спекулювати на тему війни.
Додамо, що Саакашвілі виявили важкі метали в аналізах, погіршення стану його здоров'я може бути пов'язане з отруєнням.
korrespondent.net
Хочешь узнать больше - читай отзывы