17 июня 2022
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
На Київщині російський дрон влучив у багатоповерхівку 3 апреля 2026
На Київщині російський дрон влучив у багатоповерхівку. Подробиці, фото та відео Закликаємо мешканців регіону не ігнорувати повітряну тривогу
Три країни блокують в ООН резолюцію щодо Ормузької протоки 3 апреля 2026
Усі три країни, які виступають проти силового розблокування протоки, є постійними членами Радбезу ООН і мають право вето.
Корабель Orion з екіпажем місії Artemis II покинув орбіту Землі — зустріч з Місяцем у понеділок 3 апреля 2026
Вперше за більш ніж 50 років людина покинула навколоземну орбіту і вирушила до Місяця. Кілька годин тому космічний корабель Orion з екіпажем успішно виконав маневр переходу на транслунну траєкторію — на шість хвилин увімкнув основний двигун службового модуля. Це дозволило кораблю набрати швидкість, необхідну для відриву від земного тяжіння і початку польоту до природного супутника Землі.