Солістка "Лісапетного батальйону" повідомила про важку втрату в колективі

21 января 2025

Солістка українського гурту "Лісапетний батальйон" Наталія Фаліон повідомила про важку втрату в колективі. 19 січня у засвіти відійшла одна з учасниць музичного об'єднання – Олександра Манастирська.

Трагічну звістку виконавиця оприлюднила на своїй сторінці у Facebook. Вшановуючи пам'ять подруги, артистка зазначила, що вона назавжди залишиться у серцях всіх членів гурту. Наразі причини смерті співачки не розголошують.

Наталія Фаліон та Олександра Манастирська виконували композиції на одній сцені ще за часів існування музичного колективу "Бабине літо". Саме він став основою для створення "Лісапетного батальйону".

"Лісапетний батальйон" сьогодні в печалі. Відійшла у вічність наша подруга – Манастирська Олександра. Багато років вона була з нами на сцені. Вона була однією з перших співачок гурту "Бабине літо". Нехай спочиває з Богом і залишається в нашій пам'яті навіки", – написала діячка культури.

Відхід виконавиці у вічність став болючою новиною для поціновувачів творчості "Лісапетного батальйону". У коментарях користувачі мережі вшанували пам'ять Олександри Манастирської.

"Вічна і світла пам'ять. Щирі співчуття рідним"

"Спи спокійно, моя подруго. Вічна пам'ять".

"Вічна пам'ять. Легких і м'яких хмаринок їй. Хай співає в райських садах".

Раніше OBOZ.UA розповів, що від страшної хвороби померла співачка Лінда Нолан, яка незадовго до цього потрапила в "список смерті" 2025 року.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"Віддаляючись від вас": Орбан відповів на лист Ющенка 16 марта 2026

Угорський прем’єр закликав Ющенка попередити Зеленського "не шантажувати й не погрожувати" ані Угорщині, ані її очільникам.

Північна Корея запустила 10 балістичних ракет 15 марта 2026

Запуск відбувся у той час, коли Південна Корея та США проводили свої ключові весняні військові навчання.

Вчені відкрили сполуку алюмінію, здатну замінити каталізатори з золота та платини 15 марта 2026

Двісті років тому кілограм алюмінію коштував десятки тисяч доларів, але революція у виробництві цього металу на початку XX століття знецінила його до межі. Нове відкриття здатне знову підвищити цінність цього металу, але вже для цілого ряду хімічних процесів, у яких сьогодні використовуються дорогі золото та платина.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Довідка.клік 5.0
Довідка.клік

Отзывов: 1

Keystone 5.0
Keystone

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше