29 ноября 2022
Фронтвумен популярного українського гурту KAZKA Олександра Заріцька дещо змінила імідж. Артистка перефарбувала волосся у глибший темний колір. Причому зробила вона це самостійно в домашніх умовах.
Знімками в оновленому образі зірка поділилася на особистій сторінці в Instagram. Шанувальники вже встигли всипати Заріцьку компліментами, зазначивши, що їй дуже пасує новий колір.
Раніше співачка була володаркою довгих локонів русявого відтінку.
Тепер виконавиця хітів "Плакала", "Свята", "М'ята" та інших постала перед аудиторією холодною брюнеткою.
Перефарбуватися Заріцька зважилася під час вимкнення світла, щоб скоротити таким чином час.
"Вперше за всі ці дні вибралася в цивілізацію. До цього намагалася зловити зв'язок рано-вранці біля траси за містом. Такі тепер розваги. А ще я встигла пофарбувати волосся. Сама. Що скажете?" – поділилася в публікації Заріцька.
Фоловери ділилися своєю думкою в коментарях під фото: "Красуня", "Така гарнюня", "Гарний колір. Вам личить", "Не впізнала відразу. Красиво вийшло".
Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Заріцька показала спільні знімки зі своїм бойфрендом. Кадри було зроблено під час відпочинку пари у Карпатах.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США пропонують Ірану $30 млрд за відмову від збагачення урану - ЗМІ 28 июня 2025
Таємні переговори з Іраном не припинялися з початком ізраїльської військової операції "Висхідний лев" і продовжилися після укладення угоди про припинення вогню, відзначають джерела.
60-річна Белуччі у купальнику прикрасила обкладинку модного глянцю. Фото 27 июня 2025
Італійська актриса Моніка Белуччі стала головною героїнею нового випуску французького журналу Marie Claire.
Ніколь Кідман замилувала обіймами з чоловіком на 19-річчя шлюбу. Фото 27 июня 2025
Австралійська актриса Ніколь Кідман та її чоловік, кантрі-співак і гітарист Кіт Урбан 26 червня святкують 19-ту річницю весілля.