16 декабря 2022
Солдати НАТО напередодні Різдва виконали знамениту у всьому світі композицію "Щедрик" легендарного українського композитора Миколи Леонтовича. У засніженому лісі Латвії військовослужбовці заспівали англомовну версію української колядки – Carol of the Bells.
Відповідне відео з'явилося на YouTube-каналі військово-політичного альянсу. Під ним зібралося чимало захоплених коментарів від глядачів.
Під публікацією зазначається, що до виконання "Щедрика" приєдналася багатонаціональна група солдатів із країн-союзників НАТО, включаючи Данію, Латвію, Іспанію та США.
Захисники та захисниці у військовій формі на тлі засніжених краєвидів латвійської місцевості зворушливо виконали відомі усьому світу рядки різдвяної пісні. Святкова мелодія та проникливі голоси відгукнулися у серцях багатьох слухачів.
У коментарях користувачі залишали: "Чомусь НАТО став моїм новим улюбленим каналом на YouTube. Гарні голоси", "Ця українська пісня прекрасна. Добре співають. До перемоги та свободи України! Зі святом, НАТО", "Українська різдвяна пісня в Латвії?" Браво! Дякую за вашу службу! З великою любов'ю з Греції", "Гарно і зворушливо. Усі молодці", "Абсолютно красиво! Слава героям!"
Як писав OBOZREVATEL, раніше українська співачка Тіна Кароль з ініціативи організації захисту тварин UAnimals переспівала "Щедрик". Оновлена версія композиції отримала назву Carol of the Ecocide, що в перекладі з англійської означає "Колядка екоциду".
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Не кава і не чай: які три напої допоможуть швидко схуднути 25 февраля 2025
Ці напої дуже легко приготувати вдома, вони містять мінерали, вітаміни й антиоксиданти, тому будуть надзвичайно корисними для здоров’я.
ЄС готує збільшення пакету зброї для України - ЗМІ 24 февраля 2025
Міністри закордонних справ ЄС обговорили виділення додаткового пакета військової допомоги Україні. Остаточне рішення за лідерама країн.
Путін зателефонував Сі Цзіньпіню у третю річницю війни з Україною 24 февраля 2025
З китайської сторони було виражено підтримка діалогу Росії і США, що почався, стверджують у Кремлі.