12 июня 2023
Він вказав, що внаслідок підриву ГЕС затоплені важливі сільськогосподарські угіддя, що неминуче призведе до зниження експорту зерна, підвищення цін на харчі в усьому світі та нестачу їжі для мільйонів нужденних.
Гріффітс зауважив, що вода також вимила з грунту міни і тепер ті становлять небезпеку для багатьох українців.
"Це каскад проблем, починаючи з того, щоб дозволити людям вижити сьогодні, а потім дати їм якісь перспективи на завтра", - сказав він.
Гріффітс додав, що ООН звернеться зі спеціальним закликом щодо надання Україні додаткових коштів у зв’язку з підривом Каховської ГЕС. Водночас він зауважив, що хоче зачекати кілька тижнів, щоб побачити повні економічні наслідки, наслідки для здоров’я та навколишнього середовища, перш ніж закликати про допомогу.
Як ми вже писали, Зеленський за останні дні кілька разів виступав із нищивною критикою ООН та Червоного Хреста через їхню бездіяльність в умовах гуманітарної катастрофи.
Зеленський заявив, що відсутність допомоги українцям на окупованих росіянами територіях від міжнародних організацій після підриву Каховської ГЕС є самознищенням цих структур.
В ООН відповіли на обурення Зеленського
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Лопес у напівпрозорій сукні з квітами блиснула глибоким декольте на модному заході. Фото 5 сентября 2025
Американська співачка та акторка Дженніфер Лопес відвідала гала-вечерю YES Scholars у Лос-Анджелесі.
У Києві зіткнулись Nissan та Lexus: одна з машин перекинулась, постраждала дитина 5 сентября 2025
У Києві зіткнулись Nissan та Lexus: одна з машин перекинулась, постраждала дитина. Фото Обставини аварії встановлять слідчі
Названо ТОП-5 сімейних авто, що рідко ламаються 5 сентября 2025
Названо ТОП-5 сімейних авто, що рідко ламаються