3 марта 2025
Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон висловив сподівання на повернення Володимира Зеленського до Дональда Трампа із вибаченням та підписання угоди щодо мінералів.Про це він повідомив на платформі X у неділю, 2 березня.
"Я сподіваюся і молюся, що президент Зеленський схаменеться, повернеться до президента Трампа, висловить подяку, як і належить, вибачиться за свою поведінку там і прийме цю угоду про права на видобуток корисних копалин, тому що це найкращий спосіб для нас досягти миру в цьому регіоні, і це в інтересах обох країн", – завив Джонсон.
На переконання спікера, главі Української держави варто було висловити вдячність за надзвичайну допомогу, котру США надали Києву та, додав він, "фактично допомогли" залишитися живим і залишитися при владі.
"Він повинен вибачитися та прийняти угоду щодо прав на корисні копалини", - резюмував він.
Раніше прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер зробив заяву після завершення саміту у Лондоні, анонсувавши нову зустріч з главою США Дональдом Трампом стосовно мирного угоди щодо України.
Нагадаємо, 28 лютого в Овальному кабінеті сталась перепалка між президентами України і США. Трамп, серед іншого, звинуватив Зеленського у тому, що він "грає в азартні ігри з Третьою світовою війною".
Світові ЗМІ писали, що шоковані публічною суперечкою Трампа та Зеленського. За словами журналістів, вони ще не бачили подібного в Білому домі, а ця перепалка є надзвичайною подією у світі дипломатії.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп образив спортсмена, який критикував США 9 февраля 2026
Глава Білого дому спричинив новий скандал, заявивши, що йому "важко вболівати" за таких "лузерів", як спортсмен Гесс.
Замах на генерала ГРУ: у Росії заявили про затримання підозрюваних 9 февраля 2026
Головний підозрюваний – громадянин РФ 1960 року народження Любомир Корба. ФСБ вважає його "безпосереднім виконавцем злочину".
У мережі розкритикували деталь виступу Jerry Heil на Нацвідборі 2026, яка "могла травмувати" глядачів 9 февраля 2026
"У мене був інфарктікус". У мережі розкритикували деталь виступу Jerry Heil на Нацвідборі 2026, яка "могла травмувати" глядачів Співачка боролася до останнього, аби цю деталь побачили глядачі