Співучасник теракту в Crocus City Hall наклав на себе руки - ЗМІ

7 апреля 2026

Один із засуджених до довічного ув’язнення співучасників теракту в Crocus City Hall вкоротив собі віку в СІЗО. Про це заявило російське пропагандитське інформагентство Интерфакс.

"6 квітня 2026 року в камері СІЗО-1 було виявлено без ознак життя засудженого до довічного позбавлення волі, який вчинив акт самогубства", - йдеться в повідомленні.

За даними відомства, на місце події "негайно прибув медичний працівник установи, були проведені реанімаційні заходи, але позитивного результату вони не дали". Нині проводиться перевірка.

За даними ЗМІ, покінчив життя самогубством Юсуфзод Якубджон Давлатхон в тюрмі Матросская тишина.

Видання Коммерсант стверджує, що двоє засуджених намагалися покінчити з собою

Крім Якубджоні Юсуфзода, якому все ж удалося накласти на себе руки, аналогічну спробу скоїв Джабраїл Аушев у в'язниці Красная Пресня, проте лікарі змогли його врятувати.

Останній був засуджений за участь у незаконному обігу зброї та боєприпасів; обох засудили на довічне ув'язнення.

Джерела ЗМІ стверджують, що Аушев і раніше робив спроби самогубства. Зокрема, під час судового процесу, що проходив у закритому режимі в Західному окружному військовому суді.

Зауважимо, що теракт у Крокус Сіті Холлі стався 22 березня 2024 року. В результаті загинуло 149 осіб, включаючи шістьох дітей, понад 600 дістали поранення. Пізніше, 8 квітня, росіяни заявили, що затримали всіх 11 підозрюваних.

Відповідальність за теракт узяв на себе афганський осередок терористичної організації Ісламська держава Вілаят Хорасан.

Російське слідство при цьому заявило, що напад угруповання було організовано "на користь України" з метою "дестабілізації політичної ситуації" у Росії.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Йшли до укриття: під час обстрілу РФ у Києві 1 серпня загинули Олена Рожнятівська та її 18-річна донька Катерина 3 августа 2026

Йшли до укриття: під час обстрілу РФ у Києві 1 серпня загинули Олена Рожнятівська та її 18-річна донька Катерина. Фото Вічна пам'ять жертвам російського терору

Міграційна криза в Сеуті: кількість жертв зростає, ЄС посилює реакцію 3 августа 2026

Число загиблих в іспанському анклаві Сеута зросло до 72 осіб після того, як за вихідні на узбережжі виявили ще п'ять тіл. Влада продовжує пошуки, а ЄС обговорює посилення захисту зовнішніх кордонів.

У Болгарії виник скандал через польські МіГ-29 для України 3 августа 2026

Міністр оборони Болгарії оскандалився через польські винищувачі, на які претендує Україна.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

LawCore 5.0
LawCore

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше