20 июня 2022
Співзасновник компанії Google, 48-річний Сергій Брін після 4 років шлюбу подав на розлучення з юристкою Ніколь Шанахан.
За документами пара розійшлася 15 грудня 2021 року, а причиною цього стали "непримиренні розбіжності".
Про це повідомляє The Daily Mail.
Новина про їхній розрив стала відома за кілька днів після того, як Брін придбав величезний маєток у Малібу за $13,5 мільйона, який раніше належав співачці Pink.
Брін і Шанахан розщедрилися на приватного суддю, який спостерігає за їхнім розлученням, щоб зберегти подробиці в таємниці. Вони сплачують 950 доларів на годину за його послуги, а також додаткові 300 доларів помічнику судді.
Як відомо, у травні 2007 року Сергій Брін одружився з Енн Воджискі, яка народила йому сина Бенджі та доньку Хлое, а у 2015 році пара розлучилася.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
6-місячна донька Ріанни зʼявилася на обкладинці журналу та затьмарила зіркову маму 22 апреля 2026
6-місячна донька Ріанни зʼявилася на обкладинці журналу та затьмарила зіркову маму. Фото Малюка назвали спражньою моделлю
Чому проблему з варикозом треба вирішувати ще до вагітності 22 апреля 2026
Лікарі наполегливо рекомендують спершу подолати варикоз, а вже потім вагітніти.
В Ірані прокоментували "перемир'я від Трампа" 22 апреля 2026
В Тегерані звинуватили Дональда Трампа у використанні перемир'я як "хитрого ходу", щоб виграти час для несподіваного удару.