Спецслужби України пробували вплинути на вибори в США й Угорщині - Венс

8 апреля 2026

"Елементи" в спецслужбах України нібито намагалися втрутитися і в американські, і в угорські вибори. Про це заявив віце-президент США Джей Ді Венс на спільній пресконференції з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном в Будапешті у вівторок, 7 квітня.

США усвідомлюють, що "в українських спецслужбах є елементи, які намагаються вплинути на хід американських виборів, на угорські вибори", стверджує Венс.

"Це просто те, чим вони займаються. Це частина ціни, яку доводиться платити за співпрацю з певними елементами їхньої системи. Я намагаюся нагадувати собі, що Україна, як і Сполучені Штати, є дуже складним місцем. Є добрі люди, і є погані люди. Є люди, які намагаються втручатися у вибори інших країн, і є люди, які просто кажуть: "Ми віримо у суверенітет для всіх, і саме це ми підтримуємо", - провадив далі американський посадовець.

Він стверджує, що в українській системі були люди, які "проводили кампанію разом із демократами буквально за кілька тижнів до президентських виборів, на яких Дональд Трамп дуже впевнено переміг у листопаді 2024 року".

"Тож я усвідомлюю ці речі, але не думаю, що Віктор (Орбан) дозволяє їм впливати на себе. Я не дозволяю їм впливати на себе…

І що б не думали про мене або про когось іншого певні елементи в українській системі, я справді вірю, що в інтересах України, в інтересах Європи та Угорщини, в інтересах Сполучених Штатів, щоб ця війна закінчилася якомога швидше", - підсумував свою промову Венс.

Нагадаємо, Джей Ді Венс прибув з офіційним візитом в Угорщину незадовго до виборів у цій країні.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

РФ передала Ірану дані про об'єкти в 11 країнах Близького Сходу - розвідка 8 апреля 2026

Йдеться про десятки детальних знімків, на яких фігурують 46 об’єктів, зокрема військові бази США, аеропорти та нафтові родовищ.

Епічна лють: експерти порахували витрати США на війну з Іраном 8 апреля 2026

Витрати Сполучених Штатів на військову операцію Епічна лють проти Ірану могли досягти 30 млрд доларів.

Фанати зможуть подарувати свою зовнішність персонажам ігор PlayStation 8 апреля 2026

Японський видавець і розробник Sony Interactive Entertainment анонсував програму The Playerbase, в рамках якої прості користувачі отримають можливість стати частиною ігор PlayStation.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Unitedboxingacademy 5.0
Unitedboxingacademy

Отзывов: 1

Шахраї  
Шахраї

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше