28 мая 2021
Алессандра Амбросіо, яка нещодавно відсвяткувала 40-річчя, заохочує займатися спортом. Попри наявність крутезних форм красуня не припиняє працювати над собою навіть на відпочинку в Санта-Мониці, де знаходить час для кардіо.
Модель обожнює не лише пілатес, але й волейбол, про що свідчить галерея спекотних фото з пляжу. Одними з перших старання Алессандри оцінили її зіркові подруги Мей Маск та Каміла Коельо, похваливши її в коментарях.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп: З нетерпінням чекаю зустрічі з Кім Чен Ином 26 августа 2025
Американський лідер заявив, що має чудові стосунки з північнокорейським диктатором і розуміє його краще за усіх.
Анонсовано доступний смартфон Honor X7d з підвищеною міцністю, старим процесором та батареєю на 6500 мА·год 26 августа 2025
Анонсовано доступний смартфон Honor X7d з підвищеною міцністю, старим процесором та батареєю на 6500 мА·год
Кадиров призначив на керівні посади в Чечні 80 родичів - ЗМІ 26 августа 2025
Двадцять членів родини Кадирова контролюють роботу силових структур, а ще 11 - працюють у законодавчих органах.