23-річний студент з Екваторіальної Гвінеї довів, що українську мову реально вивчити з нуля за кілька років

23 февраля 2024

У той час як деякі українці відмовляються переходити на українську мову в публічному просторі через "неправильно щелепу", іноземці активно вчать солов'їну та фанатіють від неї. 23-річний Блас Мба Нзанг з Екваторіальної Гвінеї вже понад п'яти років проживає у Рівному, куди відправився на навчання, а нині вільно спілкується українською, знайшов чимало друзів та навіть є членом місцевої футбольної команди.

Поштовхом до переїзду в Україну стало бажання здобути вищу фахову освіту гідроенергетика, розповів він "Суспільному". Підприємство, яке будує гідроелектростанції в Екваторіальній Гвінеї, відправило хлопця в Рівненський університет водного господарства та природокористування, щоб здобути якісну освіту.

"Я хочу бути гідроенергетиком. Вони мені сказали: "Якщо ти хочеш бути хорошим спеціалістом, то треба навчатися у водному інституті", – пригадав він.

Блас Мба Нзанг розповів, що вивчити українську йому допомогли одногрупники, серед яких був ще один іноземець. Зокрема, він майже шість років проживає у гуртожитку, що також дає стимул краще опанувати мову.

"Я не можу сказати, що я вчив її багато часу. Коли ти хочеш вивчити мову, то перше, що треба мати – це бажання. І друге – розмовляти з людьми, які знають цю мову. Мені не було соромно сказати, що я щось не розумію, був допитливим, як дитина", – поділився студент порадами.

Мба Нзанг активно займається спортом і є членом університетської футбольної команди. Така соціалізація допомагає йому ще краще вивчити мову.

"Ми одразу почали його розуміти на футбольному полі. На перших курсах, як ми почали в одній команді грати, було трішки незвично, адже він тільки починав вивчати українську мову. Ми до нього звикли, а зараз – взагалі розуміємо з півслова", – розповів капітан команди Ілля Жигунов.

Утім, 23-річний студент залишатися жити в Україні не планує. Він бажає після закінчення аспірантури повернутися додому, щоб працювати на гідроелектростанції. Та спогади про Україну та знання мови із ним залишаться на все життя.

Раніше OBOZ.UA писав про двох подружок із Казахстану, які за 2,5 роки життя у Львові бездоганно знають українську. Їм ніщо не завадило вивчити мову, хоч вони й могли спілкуватися російською, знаючи, що їх зрозуміють.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Как увеличить срок службы модульного дома 7 апреля 2024

Модульные дома становятся все более популярным выбором в Украине благодаря своей доступности, быстроте возведения и энергоэффективности

Десять советов опытного адвоката по семейным делам в Украине 6 апреля 2024

В этой статье мы хотим поделиться с вами десятью ценными советами от опытного адвоката по семейным делам в Украине

Престижные линейки виски Glenmorangie – разбор нюансов 5 апреля 2024

Glenmorangie – шотландский виски с богатой историей. Компания была основана в 1843 году. Она переживала взлеты и падения, связанные с неурожайным годом в Шотландии, «Сухим законом» в США и Второй мировой войной

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше