Сприяє корупції: в Італії заговорили про відмову від допомоги Україні

16 ноября 2025

Віцепрем'єр Італії Маттео Сальвіні заявив, що додаткова допомога Україні може сприяти корупції у Києві. Також, на його думку, це не допоможе покласти край повномасштабній війні. Його слова у п’ятницю, 14 листопада, передає видання ANSA.

"Мені здається, що виникають корупційні скандали, в яких замішаний український уряд, тому я б не хотів, щоб гроші італійських робітників і пенсіонерів використовувалися для підживлення подальшої корупції", – сказав він.

За словами Сальвіні, новий пакет військової допомоги для України вже готовий і підписаний урядом. Однак міністр не вважає, що відправлення "більшої кількості зброї" допоможе вирішити війну Росії проти України.

"Мені здається, те, що відбувається останніми годинами, включно з просуванням російських військ, говорить нам про те, що в інтересах усіх, і насамперед України, припинити війну. Вважати, що відправлення зброї Україні дасть їй змогу повернути втрачені позиції, м'яко кажучи, наївно", – сказав він.

Водночас міністр оборони Італії Гвідо Крозетто, виступаючи в Берліні, заявив, що було б "абсурдно" зараз припиняти допомогу Києву.

"Я розумію стурбованість Маттео Сальвіні, але я не суджу про країну за двома корумпованими особами. Ми намагаємося допомогти мирним жителям, які страждають від 93% російських атак", – наголосив Крозетто.

Нагадаємо, 10 листопада НАБУ та САП оголосили про проведення масштабної операції Мідас з виявлення корупції в енергетиці, в тому числі, з відмивання коштів Енергоатома у великих масштабах.

Сьогодні стало відомо, що колишньому віцепрем'єру, який фігурує у скандалі, вручили клопотання про тримання під вартою.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Іран активно вилучає боєприпаси із підземних сховищ - ЗМІ 1 мая 2026

США, за словами джерел, вважають, що іранська влада хоче швидко відновити свої можливості із запуску безпілотників і балістичних ракет.

У Києві 18-річний хлопець жорстоко побив жінку арматурою, а потім пограбував 1 мая 2026

У Києві 18-річний хлопець жорстоко побив жінку арматурою, а потім пограбував. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до десяти років позбавлення волі

Хвороби, які можуть розвиватися на фоні менопаузи 1 мая 2026

Менопауза може збільшити ризик певних хвороб у жінок.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мedbook.org.ua 4.5
Мedbook.org.ua

Отзывов: 1

ІПАГ НАМН України 5.0
ІПАГ НАМН України

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше