США мають намір досягти виробництва 100 тисяч артснарядів на місяць - ЗМІ

6 октября 2023

США планують досягти мети з виробництва 155-мм артилерійських снарядів у кількості 100 тисяч штук за місяць. Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що це вдвічі більше, ніж коли США виробляли по 14 тисяч снарядів за місяць на початку вторгнення РФ в Україну.

Як пише видання, поставки в Україну протитанкових ракет Джавелін і зенітних ракет Стінгер, а також гаубиць і боєприпасів виснажили американські запаси, продемонструвавши відсутність стійкості США. Це спонукало Пентагон, за підтримки Конгресу, вкласти мільярди доларів у розширення промислового потенціалу США.

За словами керівника закупівель армії США Дугласа Буша, 3,4 мільярда доларів за контрактом на промислове розширення три чверті, або 2,5 мільярда доларів, підуть на збільшення виробництва 155-мм артилерійських снарядів.

Він додав, що США зможуть збільшити виробництво з 28 000 на місяць до 36 000, а потім з 48 000 до 57 000 снарядів на місяць.

Буш зазначив, галузь повинна бути в змозі на початку 2025 року досягти виробництва 80 000 снарядів на місяць, а потім досягти мети в 100 000 до кінця того ж року.

Першим кроком армії було розширення наявних державних і керованих підрядниками підприємств із виробництва металевих гільз у Пенсильванії. За словами Буша, на підприємствах збільшилася кількість змін, а також було додано нові машини.

Другим кроком є відкриття нових підприємств: одним із них є IMT Defense в Канаді, з виробництва металевих деталей, яке має почати працювати наступного року.

Третій крок - Пентагон планує значно збільшити потужності США з виробництва IMX (скорочено від "нечутливі вибухові боєприпаси"), який вважається безпечнішим варіантом для військ у поводженні та зберіганні, ніж тротил.

Нагадаємо, у США заявили, що НАТО збільшує виробництво боєприпасів.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що НАТО має рамкові контракти на боєприпаси на суму 2,4 млрд євро, які охоплюють 155-мм артилерію, протитанкові керовані ракети та боєприпаси для основних бойових танків.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У РФ сталася пожежа на Тамбовському пороховому заводі: є загиблі 4 июля 2025

Місцева влада назвала причиною пожежі "порушення технологічних процесів". Відкрито кримінальну справу.

Осадча у річницю стосунків з Горбуновим зізналася, чи уводила його з сім'ї та хто був ініціатором їхнього роману. Відео 3 июля 2025

Телеведуча Катерина Осадча та її чоловік Юрій Горбунов 3 липня святкують десяту річницю стосунків, вісім з яких вони перебувають у шлюбі.

В ЄС закликали Китай припинити підтримку війни РФ проти України 3 июля 2025

Кая Каллас звернулася до Китаю з закликом підтримати повне і беззастережне припинення вогню в Україні.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше