США нададуть допомогу енергосистемі України - ЗМІ

30 ноября 2022

Держсекретар США Ентоні Блінкен у вівторок, 29 листопада, оголосить про нову допомогу Україні для відновлення енергосистеми після російських ракетних ударів. Про це повідомило агентство Reuters з посиланням на високопосадовця Держдепу.

Зазначається, що глава Держдепартаменту анонсує підтримку української енергетики у Бухаресті, куди він прибув на зустріч міністрів закордонних справ НАТО.

Як уточнив співрозмовник агентства, Вашингтон працює з американськими постачальниками комунальних послуг, а також із європейськими країнами, щоб знайти обладнання, яке може відновити енергомережі України.

Нагадаємо, в дводенному саміті міністрів закордонних справ країн НАТО візьме участь глава МЗС України Дмитро Кулеба, у якого запланована двостороння зустріч із держсекретарем США.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Наталка Денисенко про потенційного нового чоловіка і скільки він має заробляти 18 октября 2025

Актриса Наталка Денисенко, яка в травні розлучилася зі своїм чоловіком, актором Андрієм Федінчиком, запевнила, що рівень заробітків її потенційного наступного обранця необов'язково мусить бути вищим за її.

Батьки зможуть обмежувати спілкування своїх дітей з ШІ-персонажами в Instagram 18 октября 2025

Meta розробляє нові засоби батьківського контролю, які допоможуть обмежити неповнолітніх у спілкуванні з втіленими віртуальними персонажами чат-ботами на базі штучного інтелекту, що працюють у соціальних мережах компанії. Основний помічник Meta AI буде доступний, як і раніше.

Mitsubishi представив свій новий електрокар 18 октября 2025

Mitsubishi представив свій новий електрокар

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше