4 октября 2023
Речниця Білого дому Карін Жан-Пʼєр під час брифінгу у понеділок, 2 жовтня назвала заяви прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова про "втому" союзників через допомогу Україні - абсурдною та заявила, що Кремль цього не дочекається.
Вона підкреслила, що що президент США Джо Байден "створив коаліцію з понад 50 країн для надання допомоги Україні і зібрав понад 140 країн, які засудили російське вторгнення".
"За Україною стоїть сильна, дуже сильна міжнародна коаліція. І якщо Путін думає, що зможе протриматись довше, ніж ми, то він помиляється", - зазначила Жан-Пʼєр.
Крім того, вона заявила, що Білий дім невдовзі оголосить про новий пакет військової допомоги Україні.
Раніше Пєсков заявив, що "втома від абсолютно абсурдного спонсорування київського режиму зростатиме в різних країнах, у тому числі й у США".
Нагадаємо, напередодні Боррель заявив, що в ЄС не чекають на врегулювання бюджетних питань в США стосовно допомоги Україні, а збільшують підтримку Києву. За його словами, Євросоюз готує довгострокові зобов'язання щодо забезпечення безпеки України.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Павло Зібров зізнався, який пікантний подарунок отримував від журналістів і чому це засмутило його 2 марта 2026
"Усі дівки були б мої!" Павло Зібров зізнався, який пікантний подарунок отримував від журналістів і чому це засмутило його Цей подарунок він отримав близько 15–20 років тому
РФ в ООН засудила дії США й Ізраїлю 2 марта 2026
Позицію Росії підтримав Китай, утім більшість представників західних країн у Радбезі наголосили, що саме іранська зброя й російська агресія залишаються ключовими чинниками дестабілізації світового порядку.
Трамп відзвітував про смерть "найбільшого поганця" 2 марта 2026
На тлі повідомлень про загибель верховного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї на його сторінці в соцмережі X з'явився пост.