США планують залучити Індію та Китай для впливу на Путіна - ЗМІ

30 сентября 2022

Країни Заходу активізували зусилля для того, щоб залучити інші країни до тиску на Путіна, який шантажує світ можливістю ядерного удару. Про це повідомляє Politico.
 
В адміністрації Байдена та експертних колах вважають, що особливо важливо задіяти Індію та Китай, які Росія вважає дружніми.
 

Представник Держдепу на умовах анонімності розповів виданню, що американські дипломати вже працюють із країнами Тихоокеанського регіону, закликаючи їх тиснути на Путіна та переконувати його відмовитися від ідеї про ядерну зброю. Розмови нібито велися з різними країнами - "як союзниками, партнерами, так і навпаки".
 
Чиновники зі США вважають, що вагомим аргументом для Путіна може бути позиція президента Китаю Сі Цзіньпіна та прем'єра Індії Нарендри Моді.
 

Повідомляється, що Білий дім стривожений ядерною риторикою в Росії, але поки що США не бачили доказів того, що Росія насправді готує ядерний удар. У розвідці вважають, що після оголошення результатів псевдореферендумів на окупованих територіях України ситуація в цьому плані не зміниться.
 
Нагадаємо, Ердоган заявив, що ядерний удар по Україні стане катастрофою.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Кароль у вінтажному міні з мереживом опублікувала спокусливі фото 1 мая 2026

41-річна співачка Тіна Кароль опублікувала спокусливі фото у коротенькій вінтажній сукні з мереживними вставками і трендовому взутті, на яких похвалилася стрункою фігурою та ногами

Вживання меду може позбавити організм важливих вітамінів 1 мая 2026

Хто б міг подумати, що мед має таку дію!

Хаменеї зробив заяву щодо переговорів зі США 1 мая 2026

У заяві іранського лідера відкидається ключова вимога США - відмовитися від ядерної програми.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше