США пояснили, чому забрали антидронові системи з України

16 июня 2025

Міністр оборони США Піт Гегсет підтвердив, що з України були вивезені на Близький Схід американські компоненти систем протидії безпілотникам. Про це глава Пентагону сказав в ефірі Fox News у суботу, 14 червня.
 
"Я був на Капітолійському пагорбі весь тиждень на слуханнях. І одне із запитань було таке: чи перемістили ми частину засобів протидії безпілотним літальним системам з України на Близький Схід. На що я відповів, що так", - сказав він.
 
Глава Пентагону пояснив, що США використовують усі наявні ресурси для захисту американців на Близькому Сході та в усьому світі, тому що "сьогодні ситуація в галузі оборони змінилася".
 

"Такі невеликі системи (дрони - ред.) можуть становити велику загрозу. Ми готові настільки, наскільки це можливо", - сказав Гегсет.

Нагадаємо, 5 червня The Wall Street Journal повідомило, що адміністрація Трампа вирішила перенаправити американським військам спеціальні підривники для ракет, які Україна використовує для збиття російських безпілотників, і які є ключовою технологією протидії дронам.

Президент Володимир Зеленський розповів, що США перекинули на Близький Схід 20 тисяч ракет, які раніше планували використати в Україні для боротьби з російськими "шахедами".

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Аварія поїзда в Росії: зросла кількість потерпілих 4 апреля 2026

Число потерпілих внаслідок сходження з рейок вагонів в Ульяновській області РФ сягло 24 осіб, 12 з них госпіталізовано.

Японські виробники скла розглянули можливість заробити на бумі штучного інтелекту 3 апреля 2026

Будь-яка криза відкриває для учасників ринку певні можливості. Дефіцит компонентів для інфраструктури штучного інтелекту підштовхнув японських виробників скла до розширення асортименту своєї продукції за рахунок матеріалів, затребуваних у цьому сегменті ринку. Asahi Kasei та Nitto Boseki вирішили скористатися подарованим долею шансом заробити на бумі ШІ.

Підліток з Норвегії задонатив ЗСУ свою нагороду на олімпіаді 3 апреля 2026

Хлопець дотримується думки, що "зло може перемогти лише тоді, коли добрі люди нічого не роблять".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше